Mezopeel

Mezopeel

Mezopeel je KOMBINOVANÉ OŠETŘENÍ  CHEMICKÉHO PEELINGU a MEZOTERAPIE .


ANTIOXIDACE A PŮSOBENÍ PROTI STÁRNUTÍ PLETI - obnovuje hydrataci kůže a vitality buněk, což povede k zářivější, pružnější a elastičtější pokožce.

Stimuluje opravu buněk a omezuje vznik jemných i větších vrásek, brání předčasnému stárnutí, zvyšuje elasticitu a napětí pleti - u všech typů pleti s těmito problémy.
Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1299 Kč


ZPEVNĚNÍ A REGENERACE-Toto ošetření pomáhá s ochranou celistvosti kožní matrix, pleť obnovuje, vypíná a dodává jí objem.
Umožňuje efektivní remodelaci dermis díky proliferaci fibroblastů, tvorbě nového kolagenu a elastinu, odstraňuje jemné i větší vrásky a zlepšuje pružnost pleti, její napětí i sílu.

Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1299 Kč


FYZIOLOGICKÁ REVITALIZACE-Oživuje a hloubkově hydratuje unavenou a povadlou pleť, která nezáří a chybí jí pružnost, obnovuje mladistvý vzhled pleti, které vrací jas a hebkost.

Stimuluje buněčnou a mitochondriální aktivitu, což vede k obnově stárnoucích buněk a tkání, vyhlazení jemných vrásek a pevné,projasněné a dobře hydratované pleti. 

Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1299 Kč

 

BĚLENÍ, PROJASNĚNÍ A ANTIOXIDACE-Kombinuje působení vysokých koncentrací bělicích, exfoliačních, antioxidačních a projasňujících aktivních složek jako je kyselina tranexamová, glutathion, azeloglycin, kyselina kojová, arbutin, kyselina glykolová, kyselina askorbová a kyselina citronová, které účinkují v různých fázích melanogeneze, brání tvorbě kožních hyperpigmentací a uchovávají kůži neporušenou. 

Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1299 Kč

ČIŠTĚNÍ A PŮSOBENÍ PROTI SEBOREE-Během ošetření účinkují proti všem faktorům, které se podílejí na vzniku akné, vedou k čisté pleti a pomáhají proti jeho dalšímu vzniku. Ošetření má keratolytické, antimikrobiální, baktericidní, fungicidní, detoxikační, zklidňující, regenerační, antioxidační a hydratační účinky na mastnou pleť s akné a růžovkou. Působí proti seborhoické dermatitidě.

Působí proti všem kritickým faktorům, které se podílejí na vzniku akné.

Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1299 Kč


MODERNÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE K CELKOVÉMU OMLAZENÍ-Pomáhají kůži zpevnit, ozdravit a omladit. Aktivuje signální dráhy, díky nimž dochází k výživě, přestavbě a remodelaci extracelulární matrix. Ochablost, jemné i větší vrásky a hyperpigmentace.

Koktejly způsobují větší oživení vlasů a pleti v okolí očí. Dojde k dramatickému zlepšení stavu kůže, která se stává krásnější. Stimuluje imunitní systém kůže a pleti kolem očí 

Doba ošetření 60-90 min.
Cena - 1799 Kč